امروز:
آدرس آی پی:
سیستم عامل:
نسخه: بیت
اندازه تصویر:
نسخه موبایل اضافه به علاقمندی ها خوراک فید

معرفی کتاب: 
طوبای کربــلا

قسمت اول     قسمت دوم    

تبلیغات

نصایح دلنشین

آیت الله مجتهدی تهرانی (ره)

دانـلود نـوای نصـایح ارزشمنـد و دلنشیـن آیت الله مجتهدی (ره)

حجم: 1.65 MB زمان پخش : 00:07:05

دانلود از لینک مستقیم
دانلود از لینک کمکــی

این فایل صوتی با انتخاب نواهای پس زمینه هماهنگ با نصایح ایشان بسیار تأثیر گذار می باشد. پیشنهاد می کنیم حتماً این "تلنگر" را دانلود بفرمایید. التماس دعا

اطلاع رسانی


همایش هجوم خاموش


کسب اطلاعات بیشتر

اولین نشریه الکترونیکی ساوه
سانای 16 منتشر شد!از روزیکه شنیدم دربین ماهستی، به همه سلام میکنم! السلام علیک یااباصالح المهدی یاصاحب الزمان (عج) به وبگاه تلنگر خوش آمدید                                     ::. خوشا به حال زمان که صاحبش تویی..!! .::              اگر مقصد پرواز است.. قفس ویران بهتر! پرستویی که مقصد را در کوچ می بیند از ویرانی لانه اش نمی هراسد.
عشق چه زیباست اگر مهر تو باور باشد       صبر قشنگ است اگر دست تو یاور باشد
صد جمعه گذشت و عمر من پرپر گشت       کـاش این جمعـه دگـر جمعـه آخر بـاشد

فرهنگ، بستری برای جنگ نرم

شنبه 25 آذر 1391 10:02 ب.ظ

نویسنده: تلنــگر | موضوع : @totalCount
بازدید :  مرتبه

 هدف مقاله حاضر بررسی جنگ نرم در بستر فرهنگ است. در این راستا چارچوب نظری «تهدیدات نرم» به عنوان چارچوب مفهومی مناسب و جامع برای بررسی فرهنگ، جنگ نرم و ارتباط بین فرهنگ و جنگ مورد استفاده قرار گرفته است. یکی از زیرمجموعه­ها یا ابعاد جنگ نرم، جنگ نرم در عرصه فرهنگی می­باشد، هدف در این جنگ استحاله فرهنگ مورد نظر و ترویج ارزش­های فرهنگ مهاجم است. از ابزارهایی که در جنگ نرم به­کار گرفته می­شود، می­توان به اینترنت، رسانه­های صوتی و تصویری، رایانه، موبایل، دستگاه­های «سی،دی» و «دی.وی.دی» خانگی و دستگاه­های جدید پخش فایل­های صوتی، تصویری و غیره اشاره کرد.

بر این اساس مقاله حاضر در تلاش است تا ضمن بررسی اجمالی تهدیدات نرم در عرصه فرهنگ، خصوصیات و جنگ نرم را بررسی کرده و در ادامه به بررسی جنگ نرم در حوزه فرهنگ بپردازد. از این رو جنگ نرم در عرصه فرهنگی، مراحل، اهداف و ابزارهای آن مورد برررسی قرار می­گیرد و در نهایت برخی از راهکارهای موثر برای مقابله با آن ارائه می­گردد.

 کلیدواژگان

فرهنگ، جنگ، جنگ نرم، رسانه ها، ناتوی فرهنگی، تهاجم فرهنگی، تهدید نرم، قدرت نرم

 

دانلود کامل مقاله  

 

 جا دارد از تمامی دوستانی که در تحریر و ویراستاری این مقاله تیم را یاری نمودند کمال تشکر و قدر دانی را داشته باشیم. الحق و الانصاف این مقاله یکی از کاملترین مقالات در حوزه فرهنگ و جنگ نرم می باشد. 

 دوستان عزیزی که به فایل word  مقاله  نیاز دارند از قسمت "تماس با ما" درخواست خود را اعلام فرمایند. (ارسال این فایل به صورت رایگان می باشد).   

   با تشکر تیم پژوهشی تلنگر   

               

تبلیغات

تبلیغات

http://acc.aftab.cc/img/savehsara_ads.png