امروز:
آدرس آی پی:
سیستم عامل:
نسخه: بیت
اندازه تصویر:
نسخه موبایل اضافه به علاقمندی ها خوراک فید

معرفی کتاب: 
طوبای کربــلا

قسمت اول     قسمت دوم    

تبلیغات

نصایح دلنشین

آیت الله مجتهدی تهرانی (ره)

دانـلود نـوای نصـایح ارزشمنـد و دلنشیـن آیت الله مجتهدی (ره)

حجم: 1.65 MB زمان پخش : 00:07:05

دانلود از لینک مستقیم
دانلود از لینک کمکــی

این فایل صوتی با انتخاب نواهای پس زمینه هماهنگ با نصایح ایشان بسیار تأثیر گذار می باشد. پیشنهاد می کنیم حتماً این "تلنگر" را دانلود بفرمایید. التماس دعا

اطلاع رسانی


همایش هجوم خاموش


کسب اطلاعات بیشتر

اولین نشریه الکترونیکی ساوه
سانای 16 منتشر شد!از روزیکه شنیدم دربین ماهستی، به همه سلام میکنم! السلام علیک یااباصالح المهدی یاصاحب الزمان (عج) به وبگاه تلنگر خوش آمدید                                     ::. خوشا به حال زمان که صاحبش تویی..!! .::              اگر مقصد پرواز است.. قفس ویران بهتر! پرستویی که مقصد را در کوچ می بیند از ویرانی لانه اش نمی هراسد.
عشق چه زیباست اگر مهر تو باور باشد       صبر قشنگ است اگر دست تو یاور باشد
صد جمعه گذشت و عمر من پرپر گشت       کـاش این جمعـه دگـر جمعـه آخر بـاشد

دانلود کتاب طوبای کربلا

شنبه 20 آبان 1391 12:26 ق.ظ

نویسنده: تلنــگر | موضوع : @totalCount
بازدید :  مرتبه

 

آمدم و با گریه و سوز و گداز در صحن امام حسین (ع) نشستم، دیدم ساعت صحن شروع کرد به زدن، در عالم مکاشفه خواستم بفهمم چه می­گوید، شنیدم ده مرتبه با صدای ظریف و لطیفی می­گوید:« هَل مِن ناصِرٍ یَنصُرُونی»؛ آیا کسی هست مرا یاری کند؟ با خود گفتم: ببینم چه کسی به این درخواست جواب می­دهد؟ ناگهان دیدم ساعت حرم حضرت عباس (ع) شروع کرد به زدن. گوش دادم، دیدم ده مرتبه گفت: «لبیک، لبیک». 

سلام

بخشی که در بالا خواندید قسمتی از کتاب زیبای «طوبای کربلا» منتشر شده توسط انتشارات هنارس است. این کتاب در مورد عنایات حضرت مولا و ارباب همه عاشقان و سرسپردگان حضرت حق امام حسین علیه السلام می­باشد. چاپ اول کتاب «طوبای کربلا» که در بردارنده سخنان مرحوم حاج اسماعیل دولابی رحمة ا.. در خصوص حضرت امام حسین علیه السلام و کربلا و عاشورا بود خیلی سریع در بین عاشقان این مکتب پخش شد. چاپ دوم این کتاب به صورت کامل­تر که جامع عنایات آن حضرت نسبت به اولیا خداست منتشر گردید.

دانلود این کتاب با فرمت PDF در دو فصل خدمت شما دوستان تقدیم می­گردد.  

                                             

دانلود قسمت اول                              دانلود قسمت دوم

حجم:22.40 MB                                       حجم:4.91 MB 

 

 

 

صحبت خودمونی: مطمئنیم اگه بخش­هایی از این کتاب رو بخونید تمام کتاب رو با ذوق سرشار خواهید خوند. کیفیت اسکن این کتاب به گونه­ای هست که شما عزیزان رو ترغیب کنه که اصل کتاب رو پیدا کنید و هم اینکه ناشر کتاب از پخش اینترنتی اون ضرر نکنه. یکی از بچه­های تیم تعریف می­کرد که وقتی کتاب رو برای اولین بار خوند محرم اون سال براش محرم متفاوتی شد. امیدواریم این اتفاق برای شما عزیزان هم رخ بده.

 

 با تشکر تیم پژوهشی تلنگر 

تبلیغات

تبلیغات

http://acc.aftab.cc/img/savehsara_ads.png