امروز:
آدرس آی پی:
سیستم عامل:
نسخه: بیت
اندازه تصویر:
نسخه موبایل اضافه به علاقمندی ها خوراک فید

معرفی کتاب: 
طوبای کربــلا

قسمت اول     قسمت دوم    

تبلیغات

نصایح دلنشین

آیت الله مجتهدی تهرانی (ره)

دانـلود نـوای نصـایح ارزشمنـد و دلنشیـن آیت الله مجتهدی (ره)

حجم: 1.65 MB زمان پخش : 00:07:05

دانلود از لینک مستقیم
دانلود از لینک کمکــی

این فایل صوتی با انتخاب نواهای پس زمینه هماهنگ با نصایح ایشان بسیار تأثیر گذار می باشد. پیشنهاد می کنیم حتماً این "تلنگر" را دانلود بفرمایید. التماس دعا

اطلاع رسانی


همایش هجوم خاموش


کسب اطلاعات بیشتر

اولین نشریه الکترونیکی ساوه
سانای 16 منتشر شد!از روزیکه شنیدم دربین ماهستی، به همه سلام میکنم! السلام علیک یااباصالح المهدی یاصاحب الزمان (عج) به وبگاه تلنگر خوش آمدید                                     ::. خوشا به حال زمان که صاحبش تویی..!! .::              اگر مقصد پرواز است.. قفس ویران بهتر! پرستویی که مقصد را در کوچ می بیند از ویرانی لانه اش نمی هراسد.
عشق چه زیباست اگر مهر تو باور باشد       صبر قشنگ است اگر دست تو یاور باشد
صد جمعه گذشت و عمر من پرپر گشت       کـاش این جمعـه دگـر جمعـه آخر بـاشد

نفوذ خاموش

یکشنبه 5 شهریور 1391 06:49 ب.ظ

نویسنده: تلنــگر | موضوع : @totalCount
بازدید :  مرتبه

چندی است شاهد هستیم که لفظ جلاله ا... و آیات قرآن و پرچم جمهوری اسلامی ایران که حاوی لفظ جلاله ا... است در روزنامهها و مجلات به چاپ میرسند و همانطورکه میدانیم روزنامهها به غیر از اطلاع رسانی کاربردهای دیگری دارند: زیر دست و پا میافتند، روی آن مینشینند، جالبتر اینکه روی آن نماز میخوانند، سبزی داخل آن میپیچند، در داخل آزمایشگاهها از آن برای پاک کردن وسایل و پسماندها استفاده میشود، حتی در برخی مکانها در موضع نجاست قرار میگیرند. 

با این حال در روزنامهها و مجلات لفظ جلاله ا... که میتواند به صورت ا... به کار رود به شکل کلمه کامل الله به چاپ رسیده و زمینه را برای اهانت بیشتر به این لفظ جلاله فراهم میکنند. البته آیات قرآن نیز از این موضوع مستثنی نیستند و در جایی که میتوان به نام سوره و شماره آیه اشاره کرد از متن آیه استفاده میشود.

جالبتر اینکه در نرم افزار WORD اگر حرف «ل» دوبار تایپ شود هیچ گاه تشدید نمیگیرد ولی در مورد کلمه ا... این قضیه صدق میکند. نرم افزار به طور پیش فرض این کلمه را میشناسد، خود نرم افزار تشدید آن را میگذارد و لفظ جلاله به طور کامل نوشته میشود. این موضوع نقطه آغازین بیحرمتی به این لفظ به کار رفته در مجلات و روزنامهها است.

 تحقیقات در حوزه فرقه شناسی نشان میدهند اصلیترین راه دست یابی گروههای شیطانی به قدرت، بیحرمتی به اسماء الهی و آیات قرآن است، پس میتوان یقین حاصل کرد این جریان خاموش با برنامه ریزی شیطان و جنود آن به منظور باز کردن راهی برای نفوذ به انسانها با هدف وسوسه و گمراهی صورت میگیرد. چه بسا افرادی ندانسته و ناخواسته با بیحرمتی به اسماء الهی و آیات قرآن، قربانی این جریان میشوند و راه را برای ورود شیاطین باز میکنند. 

با جستجوی مختصر در رساله مراجع عظام حکمِ عملی که موجب هتک حرمت اسماء متبرکه و آیات قرآن شود حرام است، شاید یکی از دلایل آن موارد ذکر شده در بالا باشد. حال خود دریابید اهمیت احترام به لفظ جلاله و آیات قرآن را...    

تبلیغات

تبلیغات

http://acc.aftab.cc/img/savehsara_ads.png